Meie ajaloost
Kliendid meist
Auhinnad
ÜTAL
Eesti ECO Klaster

 

Meie ajaloost

Royal Service on asutatud 1996. aastal, olles seega üks esimesi üritusturundusagentuure Eestis. 2000. aastast kuulub Royal Service Creative Unioni kooseisu, pääsedes tänu sellele ligi rahvusvahelisele oskusteabele ja kontaktide võrgustikule. Royal Service on üks Eesti Üritusturundusagentuuride Liidu (ÜTAL) asutajaliikmetest. Agentuuri portfellis on üle 600 eriürituse ja 100 kampaania üheksas riigis.

2011. aastal pälviti meid Kuldmuna konkursil kahe kullaga: parim sisekommunikatsiooniüritus ja parim avalik üritus. 2009. aastal hinnati Royal Service Aasta üritusturundusagentuuri tiitliga Kuldmunal ning Äripäeva Top 2009 hinnangul on Royal Service parim üritusturundusagentuur.

2008. aastal valiti Royal Service toodetud minimuusikal “Tornimäe teemandid” New Yorgi Festivalide korraldataval rahvusvahelisel turunduskonkursil Midas Awards kolme parima finantsvahenduses läbi viidud sisekommunikatsiooniürituse hulka. Lisaks on Royal Service tööd 2006. aastal tunnustatud Hõbehaamriga, ühe hõbeda ja kahe pronksiga 2004. aasta Kuldmunal ning kolme diplomiga Golden Hammeril."

 

 

e-post: info@royal.ee